Instalacje grzewcze Goleniów i okolice

 

Instalacje grzewcze, CO i CWU, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne – Goleniów i okoliczne miejscowości

 

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę usługi wykonania profesjonalnej instalacji grzewczej dla dowolnego przeznaczenia. Montujemy kotłownie CO i CWU oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, czyli na pompach ciepła. Kotłownie przez nas zakładane są estetyczne i funkcjonalne.

Doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia do Państwa potrzeb. Prowadzimy serwis i naprawy pogwarancyjne. Pomożemy przy corocznym rozruchu instalacji grzewczych. Ponadto proponujemy szereg rozwiązań do ogrzania pomieszczeń.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych na terenie Goleniowa i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie montażu instalacji grzewczych realizujemy w Goleniowie i okolicach, a także na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Poznaj listę naszych usług i instalacji w zakresie grzewczym:

Z

Kotłownie z pompą ciepła

Z

Kotłownie wspierane solarami

Z

Zasobniki wody jedno- i dwuwężowni-cowe

Z

Podgrzewacze wody

Z

Pompy cyrkulacyjne

Z

Wymiana pionów grzewczych

Z

Ogrzewanie podłogowe

Z

Ogrzewanie ścienne

Z

Montaż i wymiana grzejników

Z

Serwis urządzeń

Przygotowywanie ogrzewania do mieszkań stanowi nie lada wyzwanie. Aby spełniało swoje zadanie, należy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doskonale znają temat. Nasza firma jest świetnie przygotowana do realizacji takich zleceń dzięki doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi producentami urządzeń przez nas montowanych. Profesjonalne i niezawodne instalacje grzewcze Goleniów to jeden z priorytetów naszej działalności.

Instalacje grzewcze Goleniów – gwarancja jakości i niezawodności

 

Zapewnienie naszym Klientom centralnego ogrzewania, które jest w stanie funkcjonować przez długie lata, to nasz jeden z najważniejszych priorytetów. Jest to możliwe dzięki podjęciu współpracy z czołowymi producentami systemów grzewczych. Dzięki temu zapewniamy wysokie, zachodnioeuropejskie standardy dostarczanych systemów grzewczych. Jakość wykonania instalacji i jej niezawodność przez lata to główne walory instalacji grzewczych montowanych przez firmę ZCI Pajos na terenie Goleniowa i okolic.

 

Kompleksowa obsługa

 

Liczba różnych instalacji grzewczych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą nieustannie dostosowywać się do zmieniających się czasów i standardów. Pilnie śledzimy wszystkie zmiany. Z tego względu możemy przyjąć każde zlecenie dotyczące systemów ogrzewania w Goleniowie i całym województwie zachodniopomorskim.

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, umożliwiającymi przeprowadzanie montażu wszystkich systemów, niezależnie od ich stopnia zaawansowania czy wielkości. Instalujemy pompy ciepła, rekuperatory, klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe i ścienne.

Montaż systemów grzewczych to jednak tylko część tego, co możemy zaproponować. Naszym klientom gwarantujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w rozruchach instalacji grzewczych, a także wiele innych usług z zakresu naszej branży.

Prowadzony przez nas serwis błyskawicznie reaguje na wszystkie zgłoszenia. Najpóźniej w ciągu doby docieramy na miejsce i zajmujemy się naprawą lub wymianą nieprawidłowo funkcjonujących elementów. Możemy również doradzać na odległość, jeśli sprawa nie wymaga naszej obecności – nigdy jednak nie odmawiamy pomocy. Serwisowanie urządzeń jest wliczone w zakres umowy, a gwarancja obejmuje aż 5 lat od momentu wykonania usługi. Przez ten cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Atrakcyjne ceny na instalacje grzewcze w Goleniowie

 

Każdego dnia dbamy o to, aby utrzymywać konkurencyjne ceny. Systemy grzewcze w naszym wykonaniu są stosunkowo tanie i bardzo bezpieczne. Cały czas dążymy do takiej redukcji kosztów, aby jednocześnie utrzymać wysoką jakość dostarczanych usług, jak również ich niską cenę.

Nasze usługi na instalacje grzewcze obejmują nie tylko miasto Goleniów, ale i całe województwo zachodniopomorskie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego przybliżymy szczegóły oferty, dokonamy wyceny i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Klientów rozwiązania. Służymy również poradami w tej dziedzinie.

Wszystkie nasze instalacje wykonujemy w systemie Nueva Terrain, na który otrzymujecie państwo 10 lat pisemnej gwarancji producenta. Serdeczne zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia usługi!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Dane kontaktowe

Zgoda: