Instalacje grzewcze Goleniów

 

Instalacje grzewcze, CO i CWU, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne – Goleniów i okoliczne miejscowości

 

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę usługi wykonania profesjonalnej instalacji grzewczej dla dowolnego przeznaczenia. Montujemy kotłownie CO i CWU oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, czyli na pompach ciepła. Kotłownie przez nas zakładane są estetyczne i funkcjonalne.

Doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia do Państwa potrzeb. Prowadzimy serwis i naprawy pogwarancyjne. Pomożemy przy corocznym rozruchu instalacji grzewczych. Ponadto proponujemy szereg rozwiązań do ogrzania pomieszczeń.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych na terenie Goleniowa i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie montażu instalacji grzewczych realizujemy w Goleniowie i okolicach, a także na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Poznaj listę naszych usług i instalacji w zakresie grzewczym:

Z

Kotłownie z pompą ciepła

Z

Kotłownie wspierane solarami

Z

Zasobniki wody jedno- i dwuwężowni-cowe

Z

Podgrzewacze wody

Z

Pompy cyrkulacyjne

Z

Wymiana pionów grzewczych

Z

Ogrzewanie podłogowe

Z

Ogrzewanie ścienne

Z

Montaż i wymiana grzejników

Z

Serwis urządzeń

Przygotowywanie ogrzewania do mieszkań stanowi nie lada wyzwanie. Aby spełniało swoje zadanie, należy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doskonale znają temat. Nasza firma jest świetnie przygotowana do realizacji takich zleceń dzięki doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi producentami urządzeń przez nas montowanych. Profesjonalne i niezawodne instalacje grzewcze Goleniów to jeden z priorytetów naszej działalności.

Infrastruktura dostarczająca energię cieplną do budynków odgrywa fundamentalną rolę w zapewnieniu codziennego komfortu. Instalacje grzewcze, których montaż w Goleniowie oferuje nasza firma, zazwyczaj składają się z kotła lub innego źródła ciepła, a także przewodów, grzejników, zaworów, pomp obiegowych i regulacji. Nowoczesne rozwiązania wykorzystują często odnawialne źródła energii, takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne czy kotły na biomasę.

Zajmiemy się Twoją instalacją grzewczą od A do Z

Istnieje wiele rodzajów instalacji grzewczych – m.in. tradycyjne grzejniki, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, powietrzne. Różnią się budową, sposobem montażu i parametrami pracy. Dobór odpowiedniego systemu zależy od wielu czynników, m.in. typu budynku, dostępnej przestrzeni, możliwości finansowych. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości służymy kompleksowym wsparciem na tym polu!

Montaż nowoczesnych, energooszczędnych instalacji grzewczych, które są podstawą naszej oferty, wpływa korzystnie zarówno na środowisko, jak i domowy budżet. Współczesne rozwiązania pozwalają bowiem na ograniczenie zużycia paliwa nawet o kilkadziesiąt procent w porównaniu z przestarzałymi technologiami. Inwestycja w nowy grzewczy zwraca się zazwyczaj po zaledwie kilku latach.

Podstawą każdego sprawnie działającego systemu jest połączenie prawidłowego montażu z regularną konserwacją i profesjonalnym serwisem w razie potrzeby. W ten sposób łatwiej uniknąć usterek oraz zapewnić optymalną wydajność i bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele sezonów. Właśnie takich efektów możesz oczekiwać po współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Dane kontaktowe

Zgoda: