Instalacje grzewcze Gryfino

 

Instalacje grzewcze, CO i CWU, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne w Gryfinie i okolicach

 

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę usługi wykonania profesjonalnej instalacji grzewczej dla dowolnego przeznaczenia. Montujemy kotłownie CO i CWU oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, czyli na pompach ciepła. Kotłownie przez nas zakładane są estetyczne i funkcjonalne.

Doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia do Państwa potrzeb. Prowadzimy serwis i naprawy pogwarancyjne. Pomożemy przy corocznym rozruchu instalacji grzewczych. Ponadto proponujemy szereg rozwiązań do ogrzania pomieszczeń.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych na terenie Gryfina i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie montażu instalacji grzewczych realizujemy w Gryfinie i okolicach, a także na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Poznaj listę naszych usług i instalacji w zakresie grzewczym:

Z

Kotłownie z pompą ciepła

Z

Kotłownie wspierane solarami

Z

Zasobniki wody jedno- i dwuwężowni-cowe

Z

Podgrzewacze wody

Z

Pompy cyrkulacyjne

Z

Wymiana pionów grzewczych

Z

Ogrzewanie podłogowe

Z

Ogrzewanie ścienne

Z

Montaż i wymiana grzejników

Z

Serwis urządzeń

Przygotowywanie ogrzewania do mieszkań stanowi nie lada wyzwanie. Aby spełniało swoje zadanie, należy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doskonale znają temat. Nasza firma jest świetnie przygotowana do realizacji takich zleceń dzięki doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi producentami urządzeń przez nas montowanych. Instalacje grzewcze Gryfino to jeden z priorytetów naszej działalności.

Profesjonalny projekt instalacji grzewczej

Nawet najlepszy pod względem jakości system musi być odpowiednio zaplanowany. W przeciwnym wypadku nie osiągnie maksimum swojej mocy. Dlatego przy projektowaniu korzystamy z całego naszego doświadczenia, które pomaga nam stworzyć instalacje grzewcze idealnie odpowiadające zapotrzebowaniu. W efekcie stają się one wydajne, a także żywotne, ponieważ minimalizują ryzyko wystąpienia awarii i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Ponadto wyróżniają się przystosowaniem do intensywnej eksploatacji podczas wyjątkowo niekorzystnej aury.

Estetyka wykonania instalacji grzewczych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd wykorzystywanych w domu systemów. W związku z tym podczas pracy stosujemy najlepsze trendy w branży, a także używamy narzędzi zapewniających wysoką estetykę. To właśnie wyróżnia tworzone przez ZCI Pajos instalacje grzewcze. Gryfino doceniło już nasze starania – wielu klientów chwali sobie nasze podejście do projektowania oraz wykonawstwa tego typu systemów. Nasze dotychczasowe realizacje możesz obejrzeć w galerii znajdującej się na tej stronie internetowej.

Pomoc w wyborze instalacji grzewczej

Która marka urządzenia będzie najlepsza? Na rynku konkuruje miedzy sobą wiele producentów, a różnice pomiędzy nimi czasem są nieznaczne. Dlatego polecamy zaufać wiedzy naszych specjalistów. Poprzez swoje doświadczenie w tej dziedzinie są w stanie znaleźć najkorzystniejsze, a zarazem najwydajniejsze rozwiązania. Przybliżą oni wady i zalety konkretnych instalacji grzewczych, a następnie podpowiedzą, która z nich będzie przydatna w danym przypadku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Dane kontaktowe

Zgoda: