Instalacje grzewcze Szczecin

 

Instalacje grzewcze, CO i CWU, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne w Szczecinie i okolicach

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę usług i instalacji grzewczych przez nas wykonywanych. Montujemy kotłownie CO i CWU oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, czyli na pompach ciepła. Kotłownie przez nas zakładane są estetyczne i funkcjonalne.

Doradzimy i dobierzemy odpowiednie urządzenia do Państwa potrzeb. Prowadzimy serwis i naprawy pogwarancyjne. Pomożemy przy corocznym rozruchu instalacji grzewczych. Ponadto proponujemy szereg rozwiązań do ogrzania pomieszczeń.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie instalacji grzewczych realizujemy w Szczecinie i okolicach.

instalacje grzewcze szczecin

Poznaj listę naszych usług i instalacji w zakresie grzewczym:

Z

Kotłownie z pompą ciepła

Z

Kotłownie wspierane solarami

Z

Zasobniki wody jedno- i dwuwężowni-cowe

Z

Podgrzewacze wody

Z

Pompy cyrkulacyjne

Z

Wymiana pionów grzewczych

Z

Ogrzewanie podłogowe

Z

Ogrzewanie ścienne

Z

Montaż i wymiana grzejników

Z

Serwis urządzeń

Przygotowywanie ogrzewania do mieszkań stanowi nie lada wyzwanie. Aby spełniało swoje zadanie, należy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doskonale znają temat. Nasza firma jest świetnie przygotowana do realizacji takich zleceń dzięki doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi producentami urządzeń przez nas montowanych. Instalacje grzewcze Szczecin to jeden z priorytetów naszej działalności.

Nowoczesny projekt instalacji grzewczej

Aby zyskać pewność, że system będzie działał z największą efektywnością, musi zostać starannie zaprojektowany. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszych usług. W ramach oferty zaplanujemy rozmieszczenie instalacji grzewczej włącznie z fachowym podłączeniem do sieci energetycznej. Dzięki temu będzie ona wyróżniać się wydajnością, stabilnością działania, a także bezawaryjnością. Co więcej, wszystkie nasze projekty uwzględniają okresy intensywnej eksploatacji systemu, więc nawet podczas najsroższych zim będzie funkcjonować bez zarzutu.

Estetyczne instalacje grzewcze

Dobry wygląd urządzeń oraz ich przemyślane ustawienie wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniach. W pięknej przestrzeni po prostu milej spędza się czas. W związku z tym mocno skupiamy się na estetyce, jaką ma się wyróżniać instalacja grzewcza. Szczecin docenił już nasze starania – w wielu domach funkcjonują nasze systemy, a dotychczasowe realizacje możesz sprawdzić na tej stronie internetowej.

Pomoc w dopasowaniu instalacji grzewczej

Wybór odpowiedniego producenta sprzętu ma duże przełożenie na jakość ogrzewania, żywotność urządzeń oraz prostotę obsługi. Dlatego polecamy zaufać naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń i materiałów do tworzenia instalacji grzewczej. Gwarantują oni stabilne działanie w połączeniu z przystępnymi cenami. Z przyjemnością podpowiemy, które konkretnie rozwiązania (np. ogrzewanie podłogowe czy kotłownie wspierane solarami) sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zgoda: