Kredyt na pompę ciepła, rekuperator lub klimatyzator

 

Planujesz inwestycję wymiany starego pieca na ekologiczne źródło ogrzewania w postaci pompy ciepła? Chcesz zamontować w swoim domu rekuperator lub klimatyzator i potrzebujesz wsparcia finansowego? Skorzystaj z oferty finansowania, która pozwoli Ci rozłożyć płatność na raty.

Kredyt na pompę ciepła, rekuperator lub klimatyzator

Współpracujemy przy udzielaniu kredytu z bankiem Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna, który dla naszej firmy przygotował indywidualne oferty kredytowe. Wstępną kalkulację dla potencjalnych klientów wykonujemy w czasie do 2 dni roboczych. Wnioski o kredyt wypełniamy po podpisaniu umowy (przygotowanie wniosku i decyzja z banku do 5 dni roboczych – przy kredycie i jednoczesnym korzystaniu z dotacji z programu Czyste Powietrze, po wstępnym przyznaniu kredytu składane są dodatkowe dokumenty do WFOŚiGW, który ma 14 dni roboczych na decyzję o dotacji (w przypadku jej nie otrzymania kredyt zostaje anulowany).

 

Kredyt przyznawany jest na pompę ciepła, rekuperator lub klimatyzator

 

Oprocentowanie kredytu jest stałe.

Liczba rat:

  • przy normalnym kredycie od 24 do 60 rat,
  • przy kredycie uwzględniającym dotację z programu Czyste Powietrzedo 96 rat.

 

Kredyt na pompę ciepła – RRSO

 

RRSO jest zależne od kwoty kredytu i ilości rat.

Przy standardowym kredycie RRSO wynosi od 8,03 do 8,14%.

Przy kredycie uwzględniającym dotację z programu Czyste Powietrze RRSO wynosi od 7,82 do 8,15 %. Po rozliczeniu wpłat z dotacji RRSO jest przeliczane na nowo – liczba rat pozostaje, zmniejsza się wysokość raty.

 

Do jakiej kwoty brutto można uzyskać kredyt na pompę ciepła, rekuperator lub klimatyzator na oświadczenie?

 

Co do zasady maksymalna kwota kredytu na oświadczenie wynosi 19.500,00 zł, aczkolwiek po weryfikacji danych bank może poprosić o zaświadczenie z pracy.

 

Co potrzeba, aby złożyć wniosek o kredyt na pompę ciepła?

 

Przy składaniu wniosku o kredyt na pompę ciepła, rekuperator lub klimatyzator wymagane są następujące dane i dokumenty:

– imię i nazwisko,
– PESEL,
– adres zamieszkania i do korespondencji,
– numer telefonu i adres email,
– drugie imię,
– nr dowodu osobistego oraz datę jego wydania,
– miejsce urodzenia,
– stan cywilny,
– informację o dochodzie (dane zakładu pracy (NIP i telefon), stanowisko, okres zatrudnienia, średni miesięczny dochód na rękę) – w przypadku kredytu powyżej 19.500,00 zł należy dołączyć zaświadczenie o dochodzie z ostatnich 3 miesięcy.

Pompa ciepła - zakup na raty

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zamawiając u nas usługę instalacji pompy ciepła, rekuperatora lub klimatyzatora, uzyskujesz kompleksową realizację inwestycji i jej finansowe wsparcie z różnych źródeł.

Dane kontaktowe

Zgoda: