Odkurzacze centralne Gryfino

Odkurzacze centralne Gryfino to najkorzystniejsza oferta ZCI PAJOS montażu kompleksowego systemu odkurzacza centralnego dla mieszkańców Gryfina i okolic. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę na instalacje odkurzacza centralnego na terenie Gryfina i okolic. Montujemy odkurzacze firmy BEAM wraz z całym osprzętem i akcesoriami BEAM. Rusy ssące chowane w posadzce łączone są szczelnie za pomocą specjalnego kleju oraz w odpowiedni przewidziany dla producenta i technologii sposób. Specjalnie wyprofilowane trójniki oraz kolana pozwalają na swobodny przelot zanieczyszczeń zasysanych tak, aby nigdzie się nie blokowały. Montujemy ramki maskujące w pełnej barwie kolorystycznej tak, aby jak najbardziej zlewały się ze ścianą i były niewidoczne. Nasze instalacje cechują się profesjonalnym wykonaniem oraz bezawaryjnością.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu odkurzaczy centralnych na terenie Gryfina i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zgoda: