Odkurzacze centralne Szczecin

 

Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS pragnie przedstawić Państwu ofertę na instalacje odkurzacza centralnego na terenie Szczecina i okolic. Montujemy odkurzacze firmy BEAM wraz z całym osprzętem i akcesoriami BEAM. Rusy ssące chowane w posadzce łączone są szczelnie za pomocą specjalnego kleju oraz w odpowiedni przewidziany dla producenta i technologii sposób. Specjalnie wyprofilowane trójniki oraz kolana pozwalają na swobodny przelot zanieczyszczeń zasysanych tak, aby nigdzie się nie blokowały. Montujemy ramki maskujące w pełnej barwie kolorystycznej tak, aby jak najbardziej zlewały się ze ścianą i były niewidoczne. Nasze instalacje cechują się profesjonalnym wykonaniem oraz bezawaryjnością. Serdeczne zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia usługi na odkurzacze centralne w Szczecinie i okolicach.

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu odkurzaczy centralnych na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

odkurzacze centralne szczecin

Jak działa odkurzacz centralny?

To bardzo ciekawa, a zarazem przydatna instalacja. Składa się z jednostki centralnej oraz gniazda służącego do podłączania węża ssącego. Zamontowane w ścianie rury transportują zanieczyszczenia do śmieci. Użytkownik odkurzacza centralnego ma do dyspozycji jedynie wspomniany już wąż ssący wraz ze szczotkami przechowywanymi w gnieździe. Po skończeniu sprzątania nie musi więc przejmować się magazynowanie sprzętu czy jego oczyszczaniem.

Czytaj więcej

Dlaczego warto mieć odkurzacz centralny?

To przede wszystkim kwestia zdrowia. Udostępniane przez nas urządzenie poradzi sobie nawet z 99% zanieczyszczeń, które składają się z brudu, kurzu, pyłu, roztoczy czy alergenów. Oprócz tego posiadają specjalne filtry polepszające jakość powietrza w pomieszczeniach. Odkurzacz centralny jest więc bezkonkurencyjny w kategorii utrzymywania czystości w domu. Ponadto wyróżnia się cichym trybem pracy, ponieważ jednostka centralna jest zazwyczaj montowana w garażach, piwnicach lub pomieszczeniach gospodarczych. Sprzątanie staje się w ten sposób znacznie przyjemniejsze.

Estetyczne wykonanie odkurzacza centralnego

Jedną z głównych zalet systemu jest jego atrakcyjny wygląd. Większość sprzętów jest ukryta wewnątrz ścian lub pomieszczeniach gospodarczych. Z naszej strony montujemy jeszcze specjalne ramki maskujące w dobranym do estetyki wnętrza kolorze. Dzięki temu praktycznie nie widać, że w środku znajduje się odkurzacz centralny. Szczecin to miasto, w którym proponowane przez nas rozwiązanie zyskało szczególne uznanie. Polecamy się więc na przyszłość.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Zgoda: