Pompy ciepła Goleniów

 

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu pomp ciepła na terenie Goleniowa i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. 

Oferujemy Państwu montaż pomp ciepła glikol/woda dla potrzeb ciepłej wody użytkowej (CWU) i centralnego ogrzewania (CO) oraz montaż pomp powietrze/woda dla potrzeb CWU. Wykonujemy wymienniki ciepła gruntowe, w tym odwierty głębinowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia nabytego w czasie naszej pracy podpartego wiedzą zdobytą na szkoleniach dobieramy odpowiednie urządzenia do zapotrzebowania energetycznego dla Państwa domu. Osprzęt dodatkowy łączymy z pompą za pomocą sztywnych rur miedzianych łączonych przez lutowanie. W naszych instalacjach używamy tylko pomp ciepła czołowych producentów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie instalacji pomp ciepła realizujemy w Goleniowie i okolicach.

Montaż i odwierty pod pompy ciepła – Goleniów

Profesjonalna instalacja, podobnie jak odpowiedni projekt oraz przygotowanie odwiertu to kluczowe elementy procesu montażowego, które determinują wydajność i efektywność całego systemu grzewczego. Realizując wykopy oraz prace montażowe pod pompy ciepła w Goleniowie, nasi specjaliści przeprowadzają szczegółową analizę terenu, uwzględniając lokalne warunki geologiczne oraz uwarunkowania konkretnej działki. Już na etapie projektowania należy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego miejsca do umieszczenia poszczególnych elementów systemu, takich jak wymienniki gruntowe czy kolektory powietrzne. Prawidłowo zamontowana pompa ciepła to warunek stabilnego i wydajnego ogrzewania domu, dlatego prace w zakresie jej instalacji czy serwisu należy zlecić specjalistom, którzy oprócz wieloletniego doświadczenia mogą również pochwalić się doskonałą znajomością lokalnych uwarunkowań gruntowych.

Czytaj więcej

Serwis pomp ciepła Samsung, Panasonic, Kaisai, Alpha Innotec, York – Goleniów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wyłącznie urządzenia renomowanych producentów gwarantują wieloletnią niezawodność oraz wydajność na miarę oczekiwań użytkowników. Dlatego oprócz usług montażowych, realizujemy na terenie Goleniowa i okolic również serwis pomp ciepła marek:

  • Samsung,
  • Panasonic,
  • Kaisai,
  • Alpha Innotec,
  • York.

Nawet w przypadku tak niezawodnych podzespołów, regularne przeglądy oraz prace serwisowe stanowią kluczowy warunek utrzymania ich pełnej sprawności i wydajności. W Goleniowie nasi specjaliści oferują szeroki zakres usług obejmujących przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje oraz naprawy. Realizujemy kompleksowy serwis pomp ciepła, dzięki któremu przez długie lata działają one zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, spełniając swoje funkcje w sposób maksymalnie efektywny.

Wsparcie profesjonalistów to również gwarancja, że ekologiczny, energooszczędny i bezobsługowy system grzewczy z pompą ciepła z czasem nie utraci tych właściwości, a jego sprawność nie ulegnie obniżeniu. Wykonując na obszarze Goleniowa i całego województwa zachodniopomorskiego swoje usługi w zakresie przeglądów i serwisów urządzeń grzewczych renomowanych marek, reagujemy natychmiastowo, eliminując ryzyko wystąpienia poważniejszych i znacznie bardziej kosztownych usterek bądź awarii.

Pompa ciepła – ekologiczne serce nowoczesnego systemu grzewczego

Systemy pobierające energię cieplną z gruntu lub powietrza stanowią obecnie najefektywniejszą i najbardziej ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych urządzeń grzewczych na paliwa stałe. Pompa ciepła, której instalację serdecznie rekomendujemy w Goleniowie to jedno z tych urządzeń, które – zwłaszcza w połączeniu z domową instalacją fotowoltaiczną – jest w stanie pracować wyłącznie w oparciu o odnawialne źródła energii. Warto zaznaczyć, że tego typu urządzenia działają efektywnie zarówno w trybie grzewczym, jak i chłodzącym, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem na każdą porę roku. Jednocześnie, pompy ciepła nie emitują bezpośrednio dwutlenku węgla ani innych zanieczyszczeń do atmosfery, znacząco przyczyniając się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Gruntowa czy powietrzna pompa ciepła – na co się zdecydować?

Wybór pomiędzy gruntową a powietrzną instalacją grzewczą zależy od wielu czynników. Urządzenia gruntowe wykorzystują ciepło zgromadzone w ziemi, a ich wydajność jest w mniejszym stopniu zależna od zmian temperatury otoczenia. To z kolei sprawia, że pozostają bardzo efektywne nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Jednak ich montaż, z uwagi na konieczność wykonania odwiertu wiąże się z wyższymi kosztami i wymaga większej ilości miejsca. Z kolei powietrzna pompa cechuje się większą elastycznością pod względem lokalizacji, a jej montaż jest mniej inwazyjny, choć wydajność takiego rozwiązania w istotnym stopniu zależy od warunków pogodowych. Dobór idealnego rozwiązania wymaga szczegółowej analizy, którą z przyjemnością wykonamy dla Ciebie jako eksperci od montażu i serwisu pomp ciepła w Goleniowie oraz okolicach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: