Pompy ciepła Gorzów Wielkopolski

Szukają Państwo wydajnych i ekologicznych rozwiązań do ogrzewania swojego domu? Polecamy nowoczesne pompy ciepła – na terenie Gorzowa Wielkopolskiego świadczymy kompleksowe usługi związane z ich montażem oraz serwisem. Jako doświadczony zespół specjalistów, proponujemy naszym klientom wyłącznie najlepsze urządzenia od cenionych producentów. Precyzyjnie dobieramy modele do potrzeb klienta oraz kubatury wnętrza, które będzie ogrzewał. Korzystając z nich, zmniejszą Państwo zużycie energii, obniżając koszty utrzymania budynku i ciesząc się przy tym wysokim komfortem termicznym przez całą zimę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co oferujemy w ramach usług montażu i serwisu pomp ciepła?

Zatrudniamy najlepszych techników specjalizujących się zarówno w wykonywaniu instalacji dla tych urządzeń grzewczych, jak i przeprowadzaniu ich serwisu. W ramach montażu proponujemy gruntowe pompy ciepła z pionowymi sondami. Usługa obejmuje m.in.:

 • profesjonalny dobór sprzętu, który sami dostarczamy,
 • wykonanie odwiertów,
 • przygotowanie instalacji i podłączenie jej do budynku,
 • uruchomienie systemu grzewczego.

Wszelkie prace realizujemy z najwyższą starannością i przy zachowaniu rygorystycznych, wymaganych prawem norm. Jesteśmy terminowi, gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.

W ramach świadczonych usług, na terenie Gorzowa Wielkopolskiego prowadzimy też serwis pomp ciepła:

 • Samsung,
 • Panasonic,
 • Kaisai,
 • Alpha Innotec,
 • York.

Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie awarii, zjawiając się na miejscu w możliwie najkrótszym czasie. Do tego wykonujemy prace konserwacyjne, które mają na celu utrzymanie wysokiej sprawności urządzeń grzewczych.

Jakie są zalety pomp ciepła?

Montaż tych urządzeń grzewczych jest godny polecenia z punktu widzenia ochrony środowiska. Pompy ciepła, których montażem i serwisem się zajmujemy, są niskoemisyjne, gdyż wykorzystują odnawialne, zielone źródła energii. Jednocześnie mogą być zasilane z instalacji fotowoltaicznej, co jeszcze bardziej ograniczy ich wpływ na emisję CO2 do atmosfery.

Jednak ich zalet jest znacznie więcej, a do najważniejszych należy zaliczyć:

 • niskie koszty utrzymania szczególnie w porównaniu do klasycznych kotłów na paliwa stałe,
 • ponadprzeciętną niezawodność – dostarczamy i montujemy sprawdzone pompy ciepła od najlepszych producentów, które regularnie poddawane serwisowi mogą niezawodnie służyć przez wiele lat,
 • możliwość wykorzystania zarówno do ogrzewania, jak i klimatyzowania (chłodzenia) pomieszczeń,

Co bardzo istotne, planując montaż tego urządzenia, mogą Państwo ubiegać się o dotację rządową na ten cel, obniżając tym samym ogólny koszt inwestycji w nowy system grzewczy.

Montujemy oraz serwisujemy pompy ciepła w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach!

Jeśli szukają Państwo doświadczonej i cieszącej się doskonałą opinią firmy świadczącej takie usługi, już teraz zachęcamy do kontaktu – działamy w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Każda pompa ciepła, którą dostarczamy i montujemy, jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem łączącym ponadprzeciętną wydajność z energooszczędnością. Po dobraniu jej do potrzeb przygotujemy dla niej instalację, dbając o to, aby była bezpieczna w eksploatacji. W przyszłości zajmiemy się również serwisem tego sprzętu, przeprowadzając czynności niezbędne do wydłużenia jego żywotności i zachowania maksymalnej wydajności pracy. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania, służąc fachowym wsparciem technicznym oraz przygotujemy niezobowiązującą wycenę usługi wraz z dokładnym planem jej realizacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: