Pompy ciepła Gryfice

Jesteśmy firmą od wielu lat związaną z branżą nowoczesnych urządzeń grzewczych. Montujemy gruntowe pompy ciepła na terenie Gryfic i okolic oraz zajmujemy się ich serwisem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu w realizowane projekty jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonując takie instalacje, dostarczamy najlepsze rozwiązania technologiczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ich wyboru. Współpracując z nami, będą Państwo cieszyć się efektywnym i tanim w eksploatacji ogrzewaniem domu – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Czym są gruntowe pompy ciepła?

To nowoczesne urządzenia grzewcze, które pobierają energię cieplną zgromadzoną głęboko pod powierzchnią ziemi. Odbiera ją glikol krążący w zamkniętym układzie tworzonym przez pionowe sondy umieszczone w odwiertach. Elektryczna pompa tłoczy płyn do wymiennika ciepła, gdzie służy on do ogrzania wody użytkowej (CWU) bądź wykorzystywanej w instalacji CO. W przypadku centralnego ogrzewania system ten można wykorzystać do utrzymywania optymalnej temperatury w budynku zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.

Urządzenia te są przyjazne dla środowiska, a do tego cechuje je wysoka wydajność oraz niewielkie zużycie energii elektrycznej. Pompy ciepła, których montażem i serwisem zajmuje się nasza firma, można podłączyć do instalacji fotowoltaicznej, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty utrzymania budynku.

Pompy ciepła – jakie usługi świadczymy na terenie Gryfic?

Jeśli zdecydują się Państwo zlecić nam montaż takiego systemu grzewczego, zapewnimy kompleksową usługę. Doradzimy w wyborze urządzeń oraz dostarczymy je, zaprojektujemy i przygotujemy instalację, a do tego wykonamy odwierty pod pionowe sondy. Na koniec zajmiemy się realizacją procesu pierwszego uruchomienia instalacji.

Działając na terenie Gryfic, prowadzimy też serwis pomp ciepła:

  • Samsung,
  • Panasonic,
  • Kaisai,
  • Alpha Innotec,

  • York.

Podejmiemy się fachowej naprawy każdej usterki. Jednocześnie służymy wsparciem w zakresie przeprowadzania czynności konserwacyjnych w celu utrzymania wysokiej wydajności systemu grzewczego.

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu i montażu pomp ciepła!

Jeśli chcą Państwo mieć pewność ponadprzeciętnej niezawodności oraz wydajności działania takiego systemu grzewczego, warto zlecić jego montaż doświadczonym specjalistom. Nasza firma podejmie się realizacji każdego projektu, gwarantując najwyższą jakość usług. Dostarczamy sprawdzone pompy ciepła od najlepszych marek i dbamy o to, aby wykonana dla nich instalacjach była bezpieczna w użytkowaniu. Zajmiemy się także serwisem tych urządzeń, sprawnie reagując na każde zgłoszenie – zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: