Pompy ciepła Gryfino

 

Pompy ciepła Gryfino to oferta firmy ZCI PAJOS montażu pomp ciepła dla mieszkańców Gryfina (województwo zachodniopomorskie) i okolic. Specjalizuje się w montażu pomp ciepła i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług

Oferujemy Państwu montaż pomp ciepła glikol/woda dla potrzeb ciepłej wody użytkowej (CWU) i centralnego ogrzewania (CO) oraz montaż pomp powietrze/woda dla potrzeb CWU. Wykonujemy wymienniki ciepła gruntowe, w tym odwierty głębinowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia nabytego w czasie naszej pracy podpartego wiedzą zdobytą na szkoleniach dobieramy odpowiednie urządzenia do zapotrzebowania energetycznego dla Państwa domu. Osprzęt dodatkowy łączymy z pompą za pomocą sztywnych rur miedzianych łączonych przez lutowanie. W naszych instalacjach używamy tylko pomp ciepła czołowych producentów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie instalacji pomp ciepła realizujemy w Gryfinie i okolicach.

Dlaczego warto mieć pompę ciepła?

Głównym powodem wartym rozważenia są oszczędności. Proponowane przez nas rozwiązanie dostarcza do domu tanią, odnawialną energię. Jednorazowa inwestycja pomaga więc czerpać korzyści przez bardzo długi czas, co pozwala się uniezależnić od wzrostu cen paliw. To główny powód, dla którego większość decyduje się na pompy ciepła. Gryfino jest jednak miastem, w którym również zwraca się uwagę na pozostałe zalety, takie jak wygoda i prostota obsługi, ekologiczność czy czysty oraz cichy tryb pracy. Nie mniejsze znaczenie ma łatwy dostęp do fachowego serwisu. W tej kwestii również jesteśmy w stanie pomóc.

Czytaj więcej

Którą pompę ciepła wybrać?

Oferujemy dwie różne technologie pozyskiwania energii cieplnej: powietrzne i gruntowe. To rodzi pytanie, którą z nich warto wybrać. Należy więc wiedzieć, że pompy ciepła powietrzne są najchętniej wybieranym modelem. Wynika to z ich bezproblemowej obsługi oraz wyjątkowo prostego montażu. Należy jednak pamiętać, że współczynnik efektywności w takim przypadku jest stosunkowo niski, więc wybiera się je do instalacji o niewielkiej mocy. Dużym domom nasz serwis poleca więc technologię gruntową, choć wymaga ona ingerencji w podłoże działki, co zwiększa koszty wprowadzenia projektu w życie.

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Specjalizujemy się w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Jest to możliwe dzięki szerokie wiedzy na temat oferowanych pomp ciepła, jak i zdobytego na przestrzeni lat doświadczenia. W efekcie jesteśmy w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązania w danym przypadku, a prace przebiegają w ekspresowym tempie. Co więcej, przykładamy dużą wagę do umówionych z klientem terminów. Dotyczy to zresztą nie tylko samego montażu, ale też prowadzonego serwisu.

Fachowy serwis pomp ciepła

Reagujemy na każde zgłoszenie. Przybywamy na miejsce w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że przestoje w pracy pompy ciepła będą szybko usuwane, a wszelkie usterki eliminowane. Doskonale znamy montowane przez nas systemy, dlatego też jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować problem. Ponadto serwis z łatwością przeprowadzi regularny przegląd instalacji, który pozwoli utrzymać ją w dobrym stanie i przedłużyć jej żywotność.

Pompy ciepła od uznanych producentów

Na naszą ofertę składają się wyłącznie profesjonalne rozwiązania. Korzystamy w tym celu z produktów uznanych na całym świecie marek. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystko będzie działać zgodnie z oczekiwaniami. Proponujemy przede wszystkim:

  • serwis pomp ciepła Samsung Gryfino
  • serwis pomp ciepła Panasonic Gryfino
  • serwis pomp ciepła Kaisai Gryfino
  • serwis pomp ciepła Alpha Innotec Gryfino
  • serwis pomp ciepła York Gryfino

Pompy ciepła w dobrej cenie

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii za przystępne pieniądze. Jest to możliwe dzięki dobrej współpracy z producentami oraz rozsądnej polityce cenowej. Wycenę zlecenia na montaż pomp ciepła wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy m.in. stopień skomplikowania projektu czy liczbę montowanych pomp. Wyróżniamy się przy tym niskim kosztem realizacji serwisu. W ten sposób profesjonalne pozyskiwanie energii cieplnej jest dostępne dla coraz większego grona odbiorców.

Dofinansowanie do pomp ciepła

Podczas przeglądania naszej strony można znaleźć więcej informacji na temat udostępnianego przez ZCI Pajos rozwiązania. Dotyczy to zwłaszcza różnych form dofinansowania zakupu i montażu pomp ciepła. Pozwalają one zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych! Nasz serwis z przyjemnością podpowie, jak skorzystać z dostępnych ulg.

Kontakt w sprawie wydajnych pomp ciepła

Zachęcamy do zadawania nam pytań drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nasi specjaliści doradzą także wybór produktu najlepiej sprawdzającego się w danym miejscu. Wystarczy kilka podstawowych informacji, by wskazać, która pompa ciepła będzie idealna. Gryfino ma więc dostęp do kompleksowej, profesjonalnej obsługi klienta przy wyborze najskuteczniejszego rozwiązania. Przekonaj się o tym na własną rękę podczas kontaktu z serwisem ZCI Pajos!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: