Pompy ciepła Kamień Pomorski

Coraz większą uwagę przykładamy do kwestii stosowania w naszych domach ekologicznych i jednocześnie energooszczędnych systemów grzewczych. Założenia te idealnie spełniają pompy ciepła, które na terenie Kamienia Pomorskiego montuje nasza firma. Zapraszamy do kontaktu jeśli planują Państwo taką inwestycję. Zajmujemy się zarówno instalacją, jak i sprzedażą oraz serwisem takich urządzeń, gwarantując najwyższą jakość usług i pełną satysfakcję z efektów ich realizacji. Dostarczamy najnowocześniejsze, sprawdzone systemy grzewcze znanych marek, które zawsze indywidualnie dobieramy do potrzeb klientów – zapraszamy do zapoznania się z ich zaletami!

Czym są pompy ciepła?

Urządzenia te pobierają energię cieplną z otoczenia (np. z powietrza lub gruntu), aby następnie wykorzystać ją do ogrzania wody w systemie CO bądź CWU. Pochodzi ona z odnawialnego źródła oraz jest czysta, a więc i w pełni przyjazna dla środowiska. Jeśli zdecydują się Państwo zlecić montaż pompy ciepła naszej firmie, odpowiednio dobierzemy ją m.in. pod kątem wielkości powierzchni, jaką ma ogrzewać.

Dostarczamy modele gruntowe cechujące się najwyższą wydajnością, wykonując wymagane dla nich odwierty, w których następnie umieszczamy pionowe sondy. Nasi specjaliści przygotują całą instalację, a w przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba, zajmą się jej serwisem.

Jakie są korzyści z montażu pompy ciepła w domu?

Wykorzystywanie takiego systemu grzewczego jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i jego użytkowników. Pompa ciepła, której montaż i serwis zrealizujemy w Kamieniu Pomorskim na zlecenie osób prywatnych oraz przedsiębiorców, ma wiele zalet.

Najważniejsze z nich to:

 • wysoki komfort cieplny przez cały rok – urządzenia te są dwufunkcyjne, gdyż ogrzewają budynek zimą i pozwalają utrzymać w nim optymalną temperaturę w okresie letnim,
 • niskie koszty eksploatacji wynikające z relatywnie niewielkiego zużycia energii i długiej żywotności przy regularnie wykonywanym serwisie,

 • zwiększenie niezależności energetycznej – pompy ciepła mogą być zasilane z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto zlecić nam montaż i serwis pomp ciepła?

O najwyższej jakości naszych usług montażu tych urządzeń grzewczych świadczą zarówno pozytywne opinie klientów, jak i zdobyte pierwsze miejsca w rankingu najlepszych instalatorów (na portalu Oferteo w latach 2021-22). Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje:

 • doradztwo w zakresie doboru pompy ciepła,
 • wykonanie odwiertów dla sond pionowych,
 • przygotowanie instalacji z najwyższej jakości komponentów,
 • pierwsze uruchomienie systemu grzewczego wraz z jego konfiguracją.<

Równie profesjonalnie podchodzimy do usług związanych z serwisem tych urządzeń. Na zlecenie klientów przeprowadzamy ich okresowe konserwacje oraz zajmujemy się naprawami, gwarantując sprawną reakcję na każde zgłoszenie. Współpracując z nami, będą Państwo wykorzystywać pełne możliwości pomp ciepła, ciesząc się wysokim komfortem termicznym w domu.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na montaż lub serwis pompy ciepła!

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej wymagających i nietypowych zleceń związanych z montażem tych urządzeń grzewczych. Podejmiemy się również naprawy każdego z nich – na terenie Kamienia Pomorskiego oferujemy serwis pomp ciepła:

 • Samsung,
 • Panasonic,
 • Kaisai,
 • Alpha Innotec,
 • York.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania związane z usługami. Jesteśmy terminowi, profesjonalnie podchodzimy do powierzanych nam zadań i zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów ich realizacji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: