Pompy ciepła Świnoujście

Jeśli szukają Państwo efektywnych, oszczędnych i jednocześnie ekologicznych urządzeń grzewczych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadcząc usługi na terenie Świnoujścia i okolic montujemy pompy ciepła, stawiając na modele gruntowe od dobrych producentów. Dobieramy je do potrzeb klienta oraz kubatury pomieszczeń, wykonujemy całą instalację i przeprowadzamy pierwsze uruchomienie. Prowadzimy także serwis tego sprzętu, wykonując naprawy oraz okresowe prace konserwacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na jej temat!

Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej oraz dużym zaufaniem na lokalnym rynku. Tworzymy zespół składający się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych techników, którzy posiadają zarówno rozległą wiedzę, jak i praktyczne doświadczenie w montażu oraz serwisie pomp ciepła. Jesteśmy terminowi, realizujemy każde zlecenie z pełnym zaangażowaniem i dbamy o najwyższy poziom zadowolenia klientów. Korzystając z naszych usług, będą Państwo cieszyć się wysokim komfortem termicznym w domu przez cały rok!

Regularny serwis pompy ciepła wydłuży jej żywotność

Warto korzystać z naszych usług serwisowych zarówno w przypadku konieczności naprawy urządzenia, jak i okresowo w celu jego konserwacji. To najlepszy sposób na wydłużenie jego żywotności i utrzymywanie sprawności na najwyższym poziomie.

Na terenie Świnoujścia realizujemy serwis pomp ciepła:

  • Samsung,
  • Panasonic,
  • Kaisai,
  • Alpha Innotec,
  • York.

Przeprowadzamy kompleksowe oględziny sprawności wszystkich kluczowych elementów tych urządzeń grzewczych oraz profesjonalnie je czyścimy. Jeśli zajdzie taka potrzeba wymieniamy uszkodzone części, stosując sprawdzone, wysokiej jakości podzespoły. Aby zlecić nam wykonanie serwisu pompy ciepła, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie.

Zapraszamy do współpracy ze specjalistami w zakresie montażu i serwisu pomp ciepła!

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się montażem i naprawą tych urządzeń grzewczych, gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz umówimy się na realizację usługi, gwarantując terminowość. Wykonamy instalację pomp ciepła, która będzie efektywnie i niezawodnie służyć przez wiele lat, zapewniając najwyższy komfort termiczny w budynku. Jednocześnie w razie jakichkolwiek problemów technicznych zajmiemy się przeprowadzeniem kompleksowego serwisu, na który zawsze wystawiamy gwarancję!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: