Pompy ciepła Szczecin

 

Firma ZCI PAJOS specjalizuje się w montażu pomp ciepła na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów oraz pierwsze miejsce w rankingu instalatorów na stronie Oferteo.pl w 2021 i 2022 roku świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Oferujemy Państwu montaż pomp ciepła glikol/woda dla potrzeb ciepłej wody użytkowej (CWU) i centralnego ogrzewania (CO) oraz montaż pomp powietrze/woda dla potrzeb CWU. Wykonujemy wymienniki ciepła gruntowe, w tym odwierty głębinowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia nabytego w czasie naszej pracy podpartego wiedzą zdobytą na szkoleniach, dobieramy odpowiednie urządzenia do zapotrzebowania energetycznego dla Państwa domu. Osprzęt dodatkowy łączymy z pompą za pomocą sztywnych rur miedzianych łączonych przez lutowanie. Zapewniamy również wysoką jakość wody w instalacjach grzewczych. W naszych instalacjach używamy tylko pomp ciepła czołowych producentów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasze usługi w zakresie instalacji pomp ciepła realizujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego: w Szczecinie i okolicach, a także w Gryfinie, Goleniowie, Stargardzie i Kamieniu Pomorskim oraz w różnych mniejszych miejscowościach. Ponadto instalujemy pompy ciepła na terenie województwa lubuskiego (Gorzów Wielkopolski i okolice). Każdego roku oddajemy do użytku kilkadziesiąt kompletnych instalacji grzewczych i sanitarnych oraz kilkadziesiąt zmodernizowanych kotłowni z pompami ciepła.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Dane kontaktowe

Zgoda: