Serwis pomp ciepła Szczecin

To jedne z najbardziej ekologicznych i jednocześnie niezwykle skutecznych urządzeń do ogrzewania budynków, których popularność stale rośnie. Jednak, aby jak najdłużej cieszyć się ich maksymalną wydajnością, ograniczając przy tym ryzyko awarii, warto regularnie je konserwować. Między innymi tym zajmuje się nasza firma w ramach usługi serwisu pomp ciepła. Działając na terenie Szczecina oraz okolic, gwarantujemy profesjonalną obsługę tych systemów grzewczych. Odpowiadają za to specjaliści dysponujący doświadczeniem i rozległą wiedzą w tym zakresie. Do tego korzystamy z najlepszych narzędzi oraz sprawdzonych części zamiennych. Dzięki współpracy z nami będą Państwo cieszyć się wysokim komfortem termicznym w swoim domu!

Pompa Ciepła Panasonic

Pierwsze uruchomienie pompy ciepła

Szkolenie dla instalatorów pomp ciepła

Formularze zgłoszenia awarii pompy ciepła

Szkolenie dla instalatorów pomp ciepła

Formularz zgłoszenia awarii innego urządzenia / instalacji

Dlaczego okresowe serwisowanie pompy ciepła jest ważne?

Tak jak wszystkie inne rodzaje urządzeń grzewczych, tak i te wymagają regularnej obsługi serwisowej, aby działały z wysoką skutecznością nawet w trakcie utrzymujących się silnych mrozów. Przeprowadzając okresowy serwis pomp ciepła zgodnie z zalecanymi interwałami, ograniczą Państwo ryzyko ich awarii i tym samym zwiększą żywotność. Jednocześnie przyczyni się to do maksymalnego obniżenia energii, jaką zużywają. W trakcie prac konserwacyjnych nasi specjaliści sprawdzają i wyczyszczą wszystkie kluczowe elementy urządzenia, w tym:

 • filtry,
 • wentylatory,
 • komponenty elektroniczne,
 • układy odpowiedzialne za proces grzewczy.

W trakcie takiego okresowego serwisu pompy ciepła można wykryć nieprawidłowości w jej działaniu i usunąć je, zanim dojdzie do poważnej awarii.

Prowadząc serwis pomp ciepła podejmiemy się naprawy każdej usterki

Oczywiście zawsze należy liczyć się z ryzykiem nagłej awarii urządzenia grzewczego i w takich przypadkach również pozostajemy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy sprawną realizację na każde zgłoszenie – wystarczy przesłać je za pośrednictwem naszej strony lub skontaktować się telefonicznie. Jesteśmy terminowi, zawsze działamy z maksymalnym zaangażowaniem oraz dbamy o skuteczność serwisu pompy ciepła i tym samym zapewniamy pełne zadowolenie z efektów realizacji usługi. Możemy pochwalić się przy tym konkurencyjnym poziomem cen.

Jednocześnie oprócz napraw interwencyjnych, zapewniamy również profesjonalne wsparcie w zakresie pierwszego uruchomienia urządzenia. Jeśli dopiero zamontowali Państwo taki system grzewczy w budynku, z przyjemnością przyjedziemy na miejsce, skonfigurujemy pompy ciepła i przekażemy wskazówki związane z ich serwisem oraz codziennym użytkowaniem.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług serwisu pomp ciepła?

Warto nam zaufać, gdyż zatrudniamy wykwalifikowanych techników z bogatym doświadczeniem w obsłudze tych urządzeń różnych marek. Do tego nieustannie podnoszą oni swoje kompetencje, uczestnicząc w różnych szkoleniach związanych z serwisem pomp ciepła, dzięki którym na bieżąco są z najnowszymi technologiami. Dbamy zarówno o rzetelne wywiązywanie się z powierzonych nam zadań, jak i zadowolenie klientów, zapewniając im profesjonalne wsparcie techniczne.

Pompy ciepła do uznanych producentów

Do naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie. W praktyce oznacza to korzystanie z rozwiązań dostarczanych przez liderów w branży. Uznane marki wyróżniają się najlepszymi parametrami pomp ciepła, a także prostszym montażem czy łatwiejszym dostępem do części zamiennych po instalacji. Oferujemy więc:

 • serwis pomp ciepła Samsung Szczecin
 • serwis pomp ciepła Panasonic Szczecin
 • serwis pomp ciepła Kaisai Szczecin
 • serwis pomp ciepła Alpha Innotec Szczecin
 • serwis pomp ciepła York Szczecin

 • serwis pomp ciepła Viessman Szczecin

 • serwis pomp ciepła Heisense Szczecin

Serwis pomp ciepła w Szczecinie – zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów

Jeśli chcą Państwo cieszyć się możliwie najdłuższą żywotnością swoich urządzeń grzewczych, warto zaufać profesjonalistom, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie ich obsługi. Właśnie tym może pochwalić się nasza firma, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z usług, jakie świadczymy m.in. na terenie Szczecina. Serwis pomp ciepła zawsze wykonujemy z naciskiem na trzymanie się najwyższych standardów jakości, udzielając gwarancji na każdą wykonaną pracę. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.