Firma ZCI PAJOS świętuje 10. rocznicę rozpoczęcia swojej działalności. Przez minioną dekadę zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń i osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku. Świadczą o tym m.in. pozytywne komentarze klientów w serwisie Oferteo, którzy przyznali ZCI PAJOS pierwsze miejsce w kategorii najlepszych instalatorów w 2021 roku w regionie. Kontynuując nieprzerwanie naszą działalność chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z jubileuszowej oferty zakupu i montażu pompy ciepła w atrakcyjnej cenie.

 

10% rabatu na pompę ciepła – warunki promocji ZCI PAJOS

 

Warunkiem udziału w promocji ZCI PAJOS jest podpisanie umowy z naszą firmą na zakup i montaż wybranej przez Państwa pompy ciepła do końca marca 2023 roku. Nie muszą się Państwo spieszyć z samym montażem pompy, albowiem prace w tym zakresie będą mogły odbyć się do końca bieżącego roku. Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego profilu na serwisie Facebook. Dzięki podpisaniu umowy na zakup i montaż pompy ciepła do końca marca 2023 roku, uzyskają Państwo 10% rabatu na wybraną pompę ciepła. Promocją objęte są wszystkie rodzaje pomp montowane przez naszą firmę: Panasonic, Kaisai, Alpha Innotec, Gejzer, Samsung i Thermia.

Promocja na 10-lecie ZCI PAJOS - 10% rabatu na pompę ciepła

 

Kompleksowa obsługa i 5-letnia gwarancja

 

Firma ZCI PAJOS posiada wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, umożliwiającymi przeprowadzanie montażu wszystkich systemów, niezależnie od ich stopnia zaawansowania czy wielkości. Instalujemy pompy ciepła, rekuperatory, klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe i ścienne.

Naszym klientom gwarantujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w rozruchach instalacji grzewczych, a także wiele innych usług z zakresu naszej branży.

Prowadzony przez nas serwis błyskawicznie reaguje na wszystkie zgłoszenia. Najpóźniej w ciągu doby docieramy na miejsce i zajmujemy się naprawą lub wymianą nieprawidłowo funkcjonujących elementów. Możemy również doradzać na odległość, jeśli sprawa nie wymaga naszej obecności – nigdy jednak nie odmawiamy pomocy. Serwisowanie urządzeń jest wliczone w zakres umowy, a gwarancja obejmuje aż 5 lat od momentu wykonania usługi. Przez ten cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy do kontaktu z Firmą ZCI PAJOS i zachęcamy do skorzystania z naszej promocji.

Dane kontaktowe

Zadzwoń:
Biuro: 726 377 161
Sekretariat: 918 812 621

Zgoda: